Opinie użytkowników

Maska kolagenowa z nanozłotem jest jedyną taką maską na rynku! Można znaleźć produkty podobne lecz o bardziej ubogim składzie. Cena w porównaniu do innych „podobnych” masek jest konkurencyjna. Zdecydowanie warta swojej ceny. Maska ma łagodny zapach i jest przyjemna w dotyku. Moje klientki cenią sobie ten luksusowy zabieg. Złoty kolor pobudza zmysły i dodaje energii. Po zastosowaniu maski skóra jest nawilżona i wyraźnie odświeżona. Doskonale relaksuje i daje uczucie przyjemnego chłodu. Po zdjęciu cera jest gładka i przyjemna w dotyku. Naczynia krwionośne obkurczają się, dzięki czemu kolor skóry wyrównuje się, a cera promienieje.

Agnieszka Siewiert

Kosmetyczka, Właścicielka Salonu Urody Silencio,

Koleczkowo, ul. Wybickiego 18


W biznesie ważny jest zdrowy wygląd, również  u mężczyzny. Podróże, aktywny tryb życia, stres, nie wpływają dobrze na skórę. Nie znajduję czasu na wizyty w salonach kosmetycznych ani codzienne długie seanse w łazience, które tyle przyjemności sprawiają kobietom. Dlatego zdecydowałem się stosować maskę kolagenową z nanozłotem Colway. Cenię ją za skuteczność, prostotę w nakładaniu i ekspresowe efekty. Jedna aplikacja w tygodniu pozwala mi  mieć stan swojej skóry pod kontrolą.

Krzysztof Mazanek

Przedsiębiorca

Kraków


Kiedy w moim życiu przyszedł czas menopauzy z niepokojem patrzyłam na coraz głębsze bruzdy przy nosie i w kącikach ust. Wtedy moja koleżanka opowiedziała mi o kolagenowej masce z nanozłotem. Ponieważ jesteśmy w podobnym wieku, a różnica na naszej twarzy jest znaczna, bez wahania zdecydowałam się na ten specyfik.  Kupiłam kurację 3 sztuk maseczek  i z ogromna nadzieją czekałam na poprawę. Po pierwszym zastosowaniu zauważyłam poprawę napięcia skóry oraz kolorytu. Zachęcona efektami zaczęłam stosować maski regularnie.  Niemal z tygodnia na tydzień moja skóra stawała się coraz bardziej promienna, a zmarszczki przestały być tak głębokie! Teraz stosuję maski kolagenowe regularnie.

Halina – 59 lat.

Warszawa


Stosuję maseczki regularnie. Zwykle skóra jest trochę lepiej nawilżona i widać efekty, ale dopiero po zastosowaniu maski kolagenowej z nanozłotem mogę powiedzieć: Na taki produkt czekałam! Nareszcie! Szybki i NAPRAWDĘ widoczny efekt poprawienia kondycji skóry. Rewelacja!

Katarzyna Smółka – 42 lata

Mikołów


Maska kolagenowa z nanozłotem jest najlepsza! Dzięki niej zapomniałem o dyskomforcie i podrażnieniach przy goleniu. Moja twarz wygląda młodziej. Stosuje ją raz w tygodniu.

Marcin – 38 lat

Gliwice- Łabędy


Stosowanie tej maski to prawdziwy luksus dla mojej skóry! Drobne złote drobinki mienią się na mojej skórze po jej nałożeniu, że aż szkoda mi ją zmywać tonikiem. Już po dwóch aplikacjach zauważyłam znaczne zmniejszenie się suchości skóry i czułam jej dawną gładkość . Polecam ją wszystkim i gratuluję twórcom tak rewelacyjnego produktu!

Sabina – 32 lata

Poznań

 


Stosowałeś już maskę kolagenową z nanozłotem?

To dla nas bardzo ważne co myślisz o tym produkcie. Podziel się swoją opinią. Prześlij nam swoje doświadczenie na adres jolagacek@icolway.eu

Przeczytaj

Jak działa maska kolagenowa Sklep on-line